Tytuł


Arka Gdynia Handball - Energa Wybrzeże Gdańsk

Arka Gdynia Handball - Energa Wybrzeże Gdańsk

25. kolejka PGNiG Superligi : 

ARKA Gdynia – Energa Wybrzeże Gdańsk 

Czas na Derby Trójmiasta

W pierwszych Derbach Trójmiasta w sezonie 2018/2019 zwycięska okazała się drużyna z Gdańska. Walka od początku do końca i spektakularne akcje były wizytówką tamtego meczu. Miejmy nadzieję, że w czwartek 28 marca zawodnicy stworzą podobne show, tylko tym razem na swoim parkiecie zwycięży Arka Gdynia.  Zarówno my jak i drużyna przeciwna przygotowujemy się do playout’ów, które rozpoczną się na początku kwietnia. Będzie to więc mecz nie tylko o punkty a również o przewagę psychologiczną nad przeciwnikiem w zbliżającej się walce o pozostanie na parkietach superligi.

Dodatkowe atrakcje czekają również najmłodszych kibiców. Konkurs dla dzieci w przerwie meczu z nagrodami ufundowanymi przez Partnerów Klubu to nie odłączny element meczów Arki. Nie zabraknie czegoś dla maluchów w trakcie boiskowych zmagań. Tradycyjnie w hali przy ul. Górskiego pod okiem animatorki przeprowadzone zostaną gry, zabawy oraz konkursy z niespodziankami w kąciku dla dzieci. 

Bilety na mecz ligowy można już kupować w przedsprzedaży na www.interticket.pl

• Wstęp na mecz dla grup zorganizowanych młodzieży szkolnej jest BEZPŁATNY. Prosimy o potwierdzenie udziału grupy na adres mailowy : biuro@agreczni.pl 

• Dla posiadaczy karty DUŻEJ RODZINY : - bilet ulgowy dla opiekuna / rodzica na mecz - wstęp bezpłatny dla dzieci do lat 16. 

Zapraszamy do dopingu wszystkich sympatyków Arki Gdynia! 

Arka Gdynia  – Energa Wybrzeże , czwartek, 28 marca 2019 r., godz. 18:00, hala GDYNIA ARENA (ul. K. Górskiego 8).

Proponujemy również


Polska Filharmonia Kameralna Sopot zaprasza na koncert Mistrzowskie Interpretacje.

Scenariusz spektaklu na podstawie dwóch z bardziej znanych opowieści z Tysiąca i jednej…

Adaptacja ukochanej klasyki dla widzów od 6 lat.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!