Tytuł


Beth Hart Solo

Beth Hart Solo

1 grudnia 2022 Beth Hart po raz pierwszy w Polsce zagra Solo!  więcej

Wybierz terminTeraz nadarza się wyjątkowa okazja  by móc zobaczyć po raz pierwszy w Polsce 1 grudnia 2022 o g.20.00 w katowickim Spodku koncert Beth Hart Solo.

Przed koncertem na Ladies’ Jazz Festival w Gdyni w lipcu 2019 pisaliśmy o Niej za zachwyconymi krytykami muzycznymi: „nieprzewidywalna, nieobliczalna, wcielenie Janis Joplin, rockowy temperament, zadziorna barwa głosu, niezwykła kreatywność”. Po tym koncercie doszły  do tego najważniejsze przymioty artystki – PRAWDZIWA, SZCZERA, OTWARTA i PEŁNA CHARYZMY.

Tak, proszę Państwa, koncert Beth Hart to spotkanie z artystą prawdziwym. Tu uczuć nie owija się w bawełnę, tu śpiewa się prawdę wprost z trzewi, uczucia płyną z serca i tkwią głęboko i gęsto w każdej nucie. Na scenie tym razem będzie tylko Ona. Ani odrobiny plastiku, pudru czy pomady, które sączą się z wielu innych wydarzeń muzycznych. I nie przypadkowo najnowsza płyta Beth Hart nosi tytuł „War In My Mind”… Wszechstronnie wykształcona muzycznie, od Bacha przez Otisa Reddinga po Ettę James i Led Zeppelin. Koncertowała ze Slashem, Jeffem Beckiem oraz  z Joe Bonamassa. Ma na swym koncie wraz z najnowszą sześć płyt, DVD, nominację do Grammy, musical na off Broadway i stale rosnące rzesze fanów pod każdą szerokością geograficzną.

Beth Hart to jedno z tych nazwisk świecących obecnie największym blaskiem.

Proponujemy również


Drzwi 18.00 start koncertu 21.00

Zapraszamy koncert Króla z materiałem z płyty ,,Dziękuję”.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!