Tytuł


Cudowne Musicale - od West Endu aż po Broadway!
8

Cudowne Musicale - od West Endu aż po Broadway!

Cats, Les Miserables, The Lion King, Notre Dame de Paris, Metro, Evita, Jesus Christ Superstar, Phantom of the opera, Grease, Chicago, Footloose i wiele innych utworów z musicali podczas 2,5 godzinnego wzruszającego SHOW.

Zapraszamy całe rodziny na niesamowite widowisko, podczas którego będzie można usłyszeć i obejrzeć fragmenty znanych na całym świecie spektakli prosto z West Endu i Broadwayu w wykonaniu młodych artystów Stowarzyszenia Teatralnego Ingenium.
Zmieniające się co koncert utwory z najbardziej i najmniej znanych projektów musicalowych, które łączą się w niezapomniane dwie i pół godziny muzycznego show!
"Niektóre piosenki wywołują dreszcze - Na orbicie serc, Kraina cienia, Sama wciąż, Ziemia, Patrz w dół, Przebudzenie... - brakuje słów i tchu!"Dachowy song" z musicalu "Koty" i "Kraina cienia" z musicalu "Król Lew" to pokaz fantastycznej choreografii i śpiewu chóru. Kto jeszcze nie widział spektaklu, powinien koniecznie zobaczyć! Miłośników dobrej muzyki zapewniam, że będziecie wracać... ja byłam na każdym przedstawieniu od premiery w grudniu 2016!!!" - opinia widza www.trojmiasto.pl_

„Cudowne Musicale” to jedno z najlepszych widowisk Stowarzyszenia Teatralnego Ingenium. Tym razem utalentowani młodzi artyści wystąpią w ciekawych interpretacjach słynnych utworów musicalowych. Podczas koncertu będzie można usłyszeć utwory z takich spektakli, jak „Metro", „Phantom of the Opera", „Notre Dame de Paris" czy „Les Misérables" wykonane w języku polskim. Koncert miał swoją premierę 12 grudnia 2016 w Gdańsku, a gościem specjalnym podczas premiery był Marek Piekarczyk, który zaśpiewał arię „Gethsemane" - „Rozmowa z Bogiem" z rock-opery „Jesus Christ Superstar". Różnorodność zaprezentowanych w spektaklu utworów przykuwa uwagę widza przez ponad dwie godziny trwania wydarzenia.

Zapraszamy do wspaniałego świata musicalu, który na długo pozostanie w Państwa pamięci…

W koncercie można obejrzeć układy taneczne kilku trójmiejskich choreografów: Kaliny Porazińskiej („Kraina Cienia" - The Lion King, „Dachowy Song" - Cats, "Ten cały jazz - Chicago"), Marty „Czajny" Jaremin („Chcę Królem Być" - The Lion King), Maksyma Grabarczyka („Przebudzenie" - Okruchy Życia) i Pawła Beńko („Cudowny Czas" - Dirty Dancing), a autorem projektu jest Karol Świtajski (reżyser musicalu „Okruchy Życia - Anioły są wśród nas…") oraz Anna Markowska – współautor projektów realizowanych przez Stowarzyszenie. W przygotowaniach muzycznych wspiera ich Martyna Kotarska.

Proponujemy również


Dwunastoletnia Kasieńka wyrusza z mamą z Gdańska do Coventry w Wielkiej Brytanii w…

„Dźwięki Północy” są jednym z najważniejszych i najstarszych festiwali folkowych w Polsce. To…

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!