Tytuł


Doomsday # 1

Doomsday # 1

No more silence oraz Protokultura zapraszają na koncert.

Na koncercie zagrają: 

Tides Of Sulfur [sludge/death metal. UK]
.. to trzyosobowa ekipa z Anglii grająca mieszankę sludge i death metalu :) Na swoim koncie mają wydanych parę demówek, splitów i innych takich oraz duży album wydany w 2016 roku w barwach angielskiej Black Bow Records, którą rządzą kolesie z Conan'a. Zagrali niezliczoną liczbę koncertów , do Polski wpadają po raz pierwszy i chyba warto ich zobaczyć na żywo.. Dla fanów Crowbar, Today is The Day, Dragged Into Sunlight, ....
https://www.metal-archives.com/bands/Tides_of_Sulfur/3540398537
https://tidesofsulfur.bandcamp.com/

Coat [stoner/sludge/doom metal. BLR]
.. to mega sludgeowo stonerowa bomba z Białorusi, działająca od 2009 roku. Na swoim koncie mają jeden materiał demo oraz dwa albumy: "Swamp" z 2013 roku oraz "Doomsdays" z 2015 roku, obydwa materiały zostały wydane ich własnym sumptem. Mało kto ich zna, ale naszym zdaniem chłopaki mogą nieźle namieszać na scenie. Obecnie pracują nad kolejnym wydawnictwem i na bank usłyszycie sporo nowego materiału na koncercie..
https://www.metal-archives.com/bands/Coat/3540364494
https://drapcoat.bandcamp.com/

Struggle with god[doom/d-beat/black metal. PL]
.. grupa ze Słupska działająca od 2009 roku. Na koncie demo i dwie epki, z głośników obecnie mieszanka doomu, d-beatu i black metalu a więc siarka, jad i szpony, którymi wydłubią oczy i rozerwą bębenki. Na koncercie dzikość, zelżenie i nonszalancja.
https://www.metal-archives.com/bands/Struggle_with_God/3540358983
https://strugglewithgod.bandcamp.com/

Mound[post ??. PL]
.. powstał w styczniu 2016 w Trójmieście, ale swojego debiutu na scenie doczekał się po ponad roku grania. Początkowym założeniem było stworzenie projektu stonerowego, jednak koncepcja szybko ewoluowała i ostatecznie wyszła daleko poza ramy gatunku. Muzyce tworzonej przez trio najbliżej jest do szeroko pojętego post metalu, jednak mieszanina gatunków nasuwa wiele innych skojarzeń i ostatecznie tworzy bardzo charakterystyczny i spójny styl.
https://www.youtube.com/channel/UC6fOaZhVHyv2HihPJSskbWQ

Towards The Unknown[blackened death/d-beat. PL]
.. to czterech zblazowanych mizantropów wkurwionych panującym porządkiem, dla których sala prób to świątynia błogiej samotności i spokoju. W swojej muzyce członkowie T/T/U łączą ich ulubione inspiracje polskimi i skandynawskimi brzmieniami w celu zabawy konwencją w założeniu, że najlepsze są rzeczy nieoczywiste

Groot [sludge/stoner/doom metal. PL]
.. instrumentalne trio z Wejherowa, powstało w styczniu 2016. Obecne wydarzenie będzie debiutem kapeli, gdyż nadal szlifuje materiał w odmętach piwnic. Groot łączą ze sobą siermiężne brzmienie fuzzowych riffów przeplatane falami psychodelicznych dźwięków. Główne inspiracje członków zespołu to klimaty polskiej sceny stonerowej.

Proponujemy również


Serdecznie zapraszamy na koncert będący częścią obchodów 100-lecia Niepodległości Polski!

Zapraszamy do Hali Widowiskowej ARENA GDYNIA na pierwszy w Trójmieście koncert SŁAWOMIRA oraz…

Historia o tych i dla tych, którzy próbują tworzyć. Bilety: 20 zł

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!.