Tytuł


KONCERT WALENTYNKOWY

KONCERT WALENTYNKOWY

14 lutego w Akademickim Klubie Politechniki Gdańskiej „Kwadratowa” usłyszycie niezwykły "Koncert Walentynkowy" kwartetu Golden Gate String Quartet w towarzystwie wokalu Izabeli Krasuckiej.  więcej

Razem stworzą niezapomniany klimat, który urozmaici ten wyjątkowy wieczór każdemu - nie tylko zakochanym parom. Światowe hity muzyki rozrywkowej, muzyka filmowa i musicalowa w klasycznych aranżacjach stworzą niezapomnianą atmosferę. Tematem przewodnim walentynkowego koncertu będzie oczywiście MIŁOŚĆ ! Wydarzenie zorganizowane we współpracy z Politechniką Otwartą.

Termin: 14.02.2018, godz. 19:00 (środa), otwarcie klubu: 18:00 
Miejsce: AK PG Kwadratowa 
Adres: Siedlicka 4, Gdańsk 

Bilety w cenach: 
-15 zł studenckie / 20zł normalne (przedsprzedaż)
-25 zł studenckie / 30 zł normalne (w dniu koncertu) 

do nabycia: 
-w biurze klubu (Bratniak, p. 211) w godzinach 10:00-15:00 
-*on-line (interticket.pl)
*cena biletów sprzedawanych on-line i w zewnętrznych punktach sprzedaży jest powiększona o prowizję partnera.

Organizatorzy: Politechnika Gdańska, Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej

Patroni Medialni: Trojmiasto.pl, Radio ESKA

Golden Gate String Quartet – zespół powstał w czerwcu 2015 roku w Gdańsku i składa się z absolwentów gdańskiej Akademii Muzycznej. W skład kwartetu wchodzą:
Gabriela Żmigrodzka – I skrzypce
Sabrina Stachel – II skrzypce
Anna Paluch – altówka
Katarzyna Gaszczyk – wiolonczela

Kwartet wykonuje znane dzieła muzyki klasycznej, standardy muzyki filmowej, musicalowej, rozrywkowej oraz covery największych przebojów ostatnich lat. Dodatkowo Golden Gate String Quartet współpracuje z wokalistką Izabelą Krasucką – absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku, członkiem zespołu 12 kamieni oraz Soul Mate.

Zespół związany jest z Dworem Brzozówka w Tomicach oraz Dworkiem Sierakowskich w Sopocie, gdzie cyklicznie koncertuje. W maju 2017r. powstała pierwsza płyta zespołu, na której znajdują się najpopularniejsze utwory. Kwartet miał okazje współpracować z czołowymi polskimi gwiazdami m.in. z Michałem Bajorem, Ania Wyszkoni, Gromee, Mahan Moi i Sarsą. Golden Gate widzieć można było podczas "Sopot Hit Festiwal" 2017, "The Voice of Poland" , "Dzień dobry TVN" oraz w "Pytanie na śniadanie".

W czerwcu 2017r. kwartet wziął udział w koncercie prezentującym aranżacje strandardów jazzowych na trzy fortepiany i orkiestrę smyczkową, skomponowanych przez Artura Jurka. We wrześniu 2017r. kwartet połączył siły z P. Zagańczykiem, I. Wiśniewskim oraz studentami Akademii Muzycznej w Gdańsku (Academia Musica Judaica), prezentując kompozycje o charakterze klezmerskim w ramach festiwalu "Zbliżenia". Golden Gate String Quartet czynnie koncertuje zarówno w kraju jak i zagranicą (Austria, Niemcy).

 

Proponujemy również


„Tchórz” to niekonwencjonalny spektakl stawiający bezkompromisową diagnozę aktualnej kondycji współczesnego człowieka za pomocą…

Cholernie mądra i dowcipna sztuka o nas samych. Bilety: Normalny 50 zł /…

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!