Tytuł


Kwiat Jabłoni

Kwiat Jabłoni

Bilety w cenie: miejsca siedzące 49 zł (strefa C), 79 zł (strefa B), 99 zł (strefa A)  więcej

Wybierz terminUwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Zdobywający coraz większą popularność folkowo-popowy duet Kwiat Jabłoni, zagra tego lata w legendarnej Operze Leśnej w Sopocie. Wers ze znanego utworu “(…) dziś późno pójdę spać” może okazać się rzeczywistym założeniem publiczności na ten piękny letni wieczór.

O WYDARZENIACH
Mimo pandemii, nie musimy rezygnować z rozrywki na świeżym powietrzu. Przy zachowaniu ostrożności i przestrzegając zaleceń dotyczących naszego bezpieczeństwa, będziemy mogli podziwiać na scenie swoich ulubionych polskich artystów. Wśród nich: Kwiat Jabłoni, czyli rodzeństwo: Kasia i Jacek Sienkiewicz. “(…) To muzyka, która może łączyć pokolenia – seniorów, których wzruszały piosenki Naszej Basi Kochanej, i młodzież, która jeździ po mieście na rowerze z Paulą i Karolem w słuchawkach.” - napisał Jarek Szubrycht, dziennikarz Gazety Wyborczej.

O ZESPOLE
Duet folkowo-popowy o wyjątkowym brzmieniu łączącym fortepian, mandolinę i śpiew z brzmieniami elektronicznymi. Udanym debiutem była piosenka “Dziś późno pójdę spać”, która w serwisie Youtube ma kilkanaście milionów wyświetleń. Ponadto na swoim koncie mają takie single jak "Nic więcej", "Idzie zima", a także znakomite wykonanie “Wodymidaj” z Ralphem Kaminskim. W ubiegłym roku ukazał się ich pierwszy studyjny album "Niemożliwe".

Dokładne informacje dotyczące wstępu i zachowania na terenie koncertu zostaną określone Regulaminie. Jest dostępny tutaj: https://bit.ly/2AChZZQ.

Proponujemy również


Śpiewak, wokalista, instrumentalista i kompozytor. Mówi się o nim „zwierzę muzyczne”.

Bilety w cenie: miejsca siedzące 49 zł (strefa C), 79 zł (strefa B),…

Duet Sikora&Stankiewicz zaśpiewają dla Państwa utwory ze swojego autorskiego projektu Voodoo Dog. Poza…

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!