Tytuł


ONYX

ONYX

Już 8 czerwca 2018r.(piątek) w Klubie Atlantic w Gdyni wystąpi legenda grupa hip-hopowa z Nowego Jorku - ONYX!

Otwarcie drzwi: 19:00
Początek koncertu: 20:00

Grupa ONYX powstała początkiem lat 90, będących złotą erą Hip Hopu, z inicjatywy Fredro Starra, Sonsee'ego i Big DSa, w 1991 roku do grupy dołączył Sticky Fingaz. Album "Throw Ya Gunz" EP wydany w 1992 roku przyniósł zespołowi kontrakt płytowy z wytwórnią Def Jam, a w 1993 ukazała się płyta "Bacdafucup", która odniosła ogromny sukces komercyjny, ponad 2 miliony sprzedanych egzemplarzy. Singel "Slam" był często emitowany w stacjach radiowych i MTV i zadebiutował na 5. miejscu list przebojów.

W 1995 ONYX wydali płytę "All We Got Iz Us", uznaną przez fanów za najlepszą płytę w karierze. Trzy lata później, w 1998 roku zespół powrócił z trzecim albumem "Shut 'Em Down", na którym gościnnie pojawili się najbardziej cenieni i znani wówczas raperzy tj. DMX, The Lost Boyz, Raekwon, Method Man, Big Pun, Noreaga, 50 Cent i wielu innych. Album osiągnął komercyjny sukces i najwyższe miejsce na liście Billboard 200 z hitami "React" oraz "Shut 'Em Down".

Zespół wydał jeszcze cztery albumy "Bacdafucup Part II" (2002),"Triggernometry" (2003), "Wakedafucup" (2014) oraz album "Black Rock", którego premiera miała miejsce 16 lutego 2018 roku.

ONYX w dalszym ciągu jest aktywny, a ich energiczne koncerty cały czas przyciągają tłumy fanów!

Proponujemy również


Marysia, tytułowa bohaterka muzycznego przedstawienia dla całych rodzin (a szczególnie dla dzieci w…

W ramach 23. Wielkanocnego Festiwalu Ludwiga van Beethovena zapraszamy na wyjątkowy koncert kameralny,…

Monodram piłkarski Wojciecha Tremiszewskiego wg tekstu Szymona Jachimka

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!