Podujatie


Paweł Domagała - Wracaj Tour

Paweł Domagała - Wracaj Tour

W związku z wydaniem nowego albumu “Wracaj”, Paweł Domagała rozpoczyna koncerty promujące album.

Duża trasa koncertowa z powodu obostrzeń sanitarnych została przeniesiona na 2021 rok, tymczasem jesienią artysta postanowił zagrać kilka mniejszych koncertów, dostosowanych do obecnych możliwości organizacyjnych.

W ramach tej małej trasy Paweł Domagała odwiedzi również Filharmonię Bałtycką w Gdańsku.

Nowa płyta będzie wielkim powrotem do wszystkiego, co jest warte powrotu. Do pierwszych dojrzałych uczuć, do młodzieńczej, bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem. Do stanu, kiedy mamy poczucie, że świat stoi przed nami otworem i jeśli tylko się postaramy, spełnimy najważniejsze marzenia - mówi Paweł Domagała.

Nowa płyta to też powrót do prostoty, do muzycznych pomysłów sprzed lat i sporo folku - dodaje Łukasz Borowiecki, współautor muzyki i producent płyty.

Poza utworami z „Wracaj” nie zabraknie też piosenek z płyt „1984” i „Opowiem Ci o mnie”. - Postaramy się, by każdy koncert był inny. Pokombinujemy z aranżacjami i będzie sporo improwizacji - obiecuje Paweł.

Oficjalna premiera nowej płyty odbędzie się 20 listopada 2020 roku, jednak dla osób, które zamówią ją wcześniej, czekają wyjątkowe dodatki. Wśród nich między innymi akustyczny koncert na żywo, film dokumentalny o zespole.

Tipy


Muzyka utkana z kobiecych dłoni na kilkanaście instrumentów, inspirowana poetkami jidysz.

Koniec jest bliski, więc taki koncert to rarytas. SYNY - ulubiony zespół fanów…

Mirosław Czyżykiewicz połączył brzmienie swojej lutniczej gitary Teryksa z gitarą elektryczną swojej żony,…

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach