Tytuł


W melodii ja...

W melodii ja...

W melodii ja… Chór 441Hz wystąpi w Dworze Artusa!

26.10 o godzinie 19 .00 w gdańskim Dworze Artusa wybrzmią dźwięki melodii napisanych przez kompozytorów z wielu krajów. W ten sposób Chór 441Hz pod dyrekcją Anny Wilczewskiej zamierza zainaugurować kolejny sezon artystyczny. Będzie to również ukłon w stronę Gdańszczan – w przeddzień wyjazdu na festiwal do hiszpańskiej Tolosy, zespół zaprezentuje w swoim rodzinnym mieście repertuar przygotowany specjalnie na tę okazję.

W programie znajdą się utwory prezentujące rozmaite style muzyczne, o różnym charakterze – od renesansowych polifonii, aż do współczesnych utworów. Nie zabraknie również nastrojowych kompozycji z Kraju Basków – regionu północnej Hiszpanii, w którym leży festiwalowa Tolosa. Bogactwo prezentowanych dźwięków i melodii sprawi, że każdy koneser dobrych brzmień z pewnością znajdzie wśród nich coś, co go szczególnie zachwyci.

Nieprzypadkowe jest również miejsce, w którym odbędzie się koncert – Dwór Artusa to jedno z ważniejszych, reprezentacyjnych miejsc w Gdańsku. Chór 441Hz od początków swojej działalności jest związany z tym miastem, dlatego przed wyjazdem na Tolosako Abesbatza Lehiaketa chce zaczerpnąć nieco dobrej energii od Gdańska i Gdańszczan tak, aby w trakcie festiwalu móc dzielić się nią z innymi!

Zapraszamy serdecznie na niepowtarzalne wydarzenie!

Bilety do nabycia bezpośrednio przed koncertem w cenie:

20 zł – ulgowy (ulga przysługuje uczniom, studentom, osobom niepełnosprawnym, seniorom, posiadaczom karty dużej rodziny)

30 zł - normalny

Proponujemy również


Panie i panowie zauroczeni młodszymi partnerami, czyli komedia o szukaniu szczęścia Bilety: Normalny…

Teatr na Plaży w Sopocie zaprasza na swój najnowszy spektakl muzyczny „Pora umarłych…

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!