Tytuł


Zima B - premiera płyty Jagody Jagson

Zima B - premiera płyty Jagody Jagson

Jagoda Jagson zagra premierowy materiał ze swojej debiutanckiej płyty „ZIMA B”wraz z zespołem, utrzymanym w klimatach od folku po dream-pop. Na scenie towarzyszyć jej będą doskonali muzycy, a dopełnieniem różnorodności muzycznej będą dzieci z Sopockiego Teatru Muzycznego Baabus Musicalis, które wystąpią jako chór. 

Jagoda Jagson – wokalistka, muzyk, artysta, kompozytor. Sama komponuje i pisze teksty. Od wielu lat komponuje własne utwory z których powstała jej pierwsza debiutancka płyta. pomysły muzyczne czerpie z ważnych momentów swojego życia, spotkań i rozstań. Jest to artystka kompletna, która nie boi się otwierać przed publicznością. Twórczość jest dla niej sposobem na wyrażanie siebie i kłębiących się w niej sprzecznych emocji, które można poczuć słuchając jej kompozycji. Nikt tak jak ona nie potrafi w tak piękny i subtelny sposób ująć słuchacza, który jest powiernikiem opowiadanych przez nią życiowych historii.

Jej utwory utrzymane są w głównie nostalgicznej stylistyce m.in. folku oraz dream pop’u. Jagoda na początku swoje wszystkie muzyczne myśli przelewała na fortepian i gitarę, które potrafiły odzwierciedlić jej bogate, artystyczne wnętrze. Jej Kojący głos i Surowość brzmienia autorskich utworów urozmaicił przepiękną aranżacją Michał Ciesielski, wplatając w jej piosenki instrumenty smyczkowe, a Marcin Makowiec producent i realizator płyty podczas nagrań zadbał o gitary i efekty elektroniczne, które nadały im głębokiego i monumentalnego dźwięku.

Proponujemy również


Sopocki Teatr Tańca zaprasza 14 lutego na spektakl „Wszystko co widać. OHIO” w…

reż. Obywatel R.N. Robert Ninkiewicz i Obywatel P.B . Piotr Biedroń Kierownik Muzyczny…

Muzyczno-lalkowy spektakl o higienie jamy ustnej i zdrowym odżywianiu Bilety: Normalny 35 zł…

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!