Szukaj wydarzeń

tytułów: 154

Wyświetl wydarzenia

Gdy parę lat temu portugalska linia lotnicza TAP szukała ambasadorów swojej akcji: „Z otwartymi ramionami”, która miała zintegrować luzofońską społeczność na trzech kontynentach, z Portugalii zaprosiła Marizę, z Angoli Paulo Floresa, (oboje byli już naszymi gośćmi!) z Brazylii zaś, gdzie – przyznajmy – nie brak wielkich muzyków, nie znaną jeszcze w Europie poza Lizboną, Robertę Sa.

Filharmonia Bałtycka

Recital z udziałem Piotra Matuszczyka ( fortepian) i Jerzego Szareckiego (trąbka), wg scenariusza i w reżyserii Piotra Loretza.

Centrum Kultury w Gdyni

Centrum Kultury w Gdyni zaprasza na klasyczną, brytyjską komedię, która bawi widzów na całym świecie nieprzerwanie od 1945 roku! Bilety: Normalny 35 zł / Ulgowy 30 zł

Tekst: Raymond Queneau Przekład: Jan Gondowicz Koncept: Małgorzata Brajner Reżyseria, wykonanie: Małgorzata Brajner, Piotr Jankowski, Marcin Nenko Opracowanie muzyczne: Marcin Nenko Głos: Jacek Labijak, Krystyna Czubówna Czas trwania: ok. 60 min Premiera w Teatrze BOTO w Sopocie - 9 grudnia 2016 r. Zrealizowano ze wspraciem finansowym Gminy Miasta Sopot. Prawa do tekstu chronione są przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS.

Sala Koncertowa Portu Gdynia

Jeżeli czytasz ten tekst, to już jesteś na dobrej drodze do szczęścia - nie jesteś wśród 3% analfabetów w Europie! Mało tego, jesteś krok od wzięcia udziału w najnowszym spektaklu Kabaretu Młodych Panów pt. “BOGOWIE”.

Aleśmy się za nią wytęsknili! Jedna z najbardziej charakterystycznych barw głosu w całej muzyce luzofońskiej. W pochmurny dzień jej głos jest jak smużka słonecznego światła. Na dorocznych płytach „siestowych” jej muzyka brzmi bodaj najczęściej, dystansuje nawet Richarda Bonę!

Klub Atlantic

CENTRUM KULTURY w Gdyni

POŻEGNANIE Z TYTUŁEM Słynne Rybki skrywają niesamowitą historię miłosną! Będzie muzycznie, tanecznie i magicznie!

Teatr Miniatura - Sala Kameralna

Nowy spektakl dla najnajów (najmłodszych widzów teatralnych od 1 do 4 lat) w Teatrze Miniatura.

Wojciech Staroniewicz - saksofon Dominik Bukowski - wibrafon Paweł Urowski - kontrabas Pzemek Jarosz - perkusja

28 lutego w Akademickim Klubie Politechniki Gdańskiej „Kwadratowa” odbędzie się pierwszy koncert w ramach nowego cyklu „Jazz na Politechnice”.

Teatr Miniatura - duża scena

Teatralna podróż na Bliski Wschód dla widzów od 7 lat.

Zapraszamy na koncert z cyklu Ikony Jazzu.

Stary Maneż

Teatr Gdynia Główna

Napisany przeszło sto lat temu dramat wciąż zadaje nam, Polakom te same niewygodne pytania. Czy Poeta i Dziennikarz wreszcie będą umieli na nie odpowiedzieć? Czy podejmą się powierzonej im przez Duchy misji? A może ponownie skażą nas na kolejne stulecie podrygiwania w takt chocholego tańca?

Centrum Kultury w Gdyni

Komedia o nieco pogubionych 30-latkach. Bilety: 20 zł

Wyobraźcie sobie, że .....

Sala Koncertowa Portu Gdynia

Teatr na Plaży

Scenariusz spektaklu na podstawie dwóch z bardziej znanych opowieści z Tysiąca i jednej nocy. Bilety: 20 zł

Wyobraźmy sobie zwyczajne, spokojne, małe miasteczko. Miasteczko, w którym wszyscy się znają i lubią...

Po ogromnym sukcesie tegorocznych koncertów Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox powrócą w przyszłym roku do Polski i przywiozą swój vintage’owy twist połączony ze współczesnymi piosenkami pop!

Klub Ucho

bilety: 37 zł (przedsprzedaż) / 45 zł (w dniu koncertu)

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!