Szukaj wydarzeń

tytułów: 142


Nie wierzę w śmierć Kup bilet
13 Wydarzenie
Teatr Miniatura - Sala Prób

Gdańska legenda o krzyżu z bazyliki Mariackiej w wersji o. Wacława Oszajcy. Dla starszej młodzieży i dorosłych

Nigdy cię tu nie było Kup bilet
13 Wydarzenie
Teatr na Plaży

Jej zniknięcie. Jego obsesje. Ich zemsta. Najlepsza rola męska (Joaquin Phoenix) oraz Najlepszy scenariusz (Lynne Ramsay) MFF w Cannes.

BOTO Wild Jam: Marcin Janek i goście
13 Wydarzenie

Kolejna odsłona BOTO Wild Jam. W tym tygodniu gospodarzem będzie Marcin Janek, który zagra w składzie: Marcin Janek - saksofon tenorowy Marek Romanowski - puzon Dominik Kisiel - piano Paweł Urowski - kontrabas Max Kreft - perkusja i goście

NeoArte - 26.10 - Ratusz Staromiejski Kup bilet
13 Wydarzenie

26.10.2018 – godz. 18.00 – Nadbałtyckie Centrum Kultury – Ratusz Staromiejski w Gdańsku Koncert Ensemble Good – Mori (Korea Południowa) Bałtyckie Spektrum Muzyki Nowej

Arka Gdynia vs. Miasto Szkła Krosno Kup bilet
13 Wydarzenie

Lebowski
13 Wydarzenie
Teatr Boto

Rok po premierze albumu „Lebowski plays Lebowski” - zespół powraca z koncertami promującymi nowy, studyjny album „Galactica”. Nowa produkcja to 9 utworów, w tym znany z Listy Przebojów Trójki „Goodbye My Joy”. Zapraszamy na koncert mistrzów instrumentalnego rocka. LEBOWSKI – to zespół, którego styl odbiorcy określają mianem “muzyki do nieistniejącego filmu”, stanowiący mieszankę art rocka, rocka progresywnego oraz muzyki filmowej.

ALIBI OD ZARAZ
13 Wydarzenie
Scena Teatralna NOT

Przyłapany na zdradzie mąż potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności! Sztuka Jeana Poireta "Alibi od zaraz" jest tego niezbitym dowodem.

NeoArte - 27.10 - Nowa Synagoga Kup bilet
13 Wydarzenie

27.10.2018 – Nowa Synagoga w Gdańsku, ul. Partyzantów 7 “Open your mind Neo….” Koncert finałowy warsztatów muzyki współczesnej organizowanych przez Akademię Muzyczna w Gdańsku Kwartludium Spółdzielnia Muzyczna – Contemporary Ensemble Wystawa prac malarskich i rysunkowych pod wspólnym hasłem: Postrzeganie czasu.

HARCE KUPIDYNOWE czyli NIECNE MORSZTYNY - PREMIERA
13 Wydarzenie

Najnowszy spektakl w reżyserii Idy Bocian.

Od WESELA do WESELA wg Wesela Stanisława Wyspiańskiego
13 Wydarzenie

Napisany przeszło sto lat temu dramat wciąż zadaje nam, Polakom te same niewygodne pytania. Czy Poeta i Dziennikarz wreszcie będą umieli na nie odpowiedzieć? Czy podejmą się powierzonej im przez Duchy misji? A może ponownie skażą nas na kolejne stulecie podrygiwania w takt chocholego tańca?

Climax Kup bilet
13 Wydarzenie
Klub Filmowy

Bajka o księciu Pipo i jego czerwonym koniku wg Pierre’a Gripariego
13 Wydarzenie

Opowieść o księciu imieniem Pipo, który przemierza świat w poszukiwaniu swoich prawdziwych rodziców i pięknej, prostej rzeczywistości, której wspomnienie sięga lat dzieciństwa. Droga ta nie należy do łatwych, jednak tylko podjęcie związanych z nią wyzwań i miłość do rodziców, może doprowadzić Pipo do osiągnięcia celu.

Psiunio Kup bilet
13 Wydarzenie
Gdyńskie Centrum Kultury

Tragikomedia, która dzięki humorystycznym dialogom i brawurowej grze aktorów obnaża słabości związku Bilety: 40 zł / 35 zł

Bez przesady, reż. Mariusz Babicki
13 Wydarzenie

"Pierwsza kobieta przebiegła oficjalnie maraton w 1964 roku. Kobiety nie były dopuszczane do biegów, bo... nie były. Katherine Switzer zarejestrowała się używając tyko inicjałów. A podczas biegu, gdy jeden z organizatorów szarpał nią i próbował zerwać numer startowy, trener i inni zawodnicy stanęli w jej obronie."

OD WESELA DO WESELA - spektakl z audiodeskrypcją i napisami
13 Wydarzenie

Przedstawienie w ramach projektu „Teatry dla wszystkich!” realizowanego we współpracy z Fundacją Kultura bez Barier. Projekt jest realizacją podstawowej dewizy Fundacji o zapewnieniu ciągłej oferty kulturalnej dla osób z niepełnosprawnościami. Udostepnienie spektakli teatralnych z audiodeskrypcją dla niewidzących i napisami dla niesłyszących na żywo pozwala na uczestnictwo w kulturze osobom z niepełnosprawnościami, a także seniorom i innym osobom, które z różnych względów gorzej słyszą lub widzą.

Arka Gdynia vs. Limoges CSP Kup bilet
13 Wydarzenie

Smutne Piosenki - koncert
13 Wydarzenie

Dzień po Wszystkich Świętych koncert idealny na długi weekend pełen zadumy - zespołu Smutne Piosenki. Zagrali mnóstwo koncertów, w czasie których dali się poznać jako genialni muzycy. Świetnie czują się w jazzie i poezji śpiewanej, flirtując umiejętnie z popem, elektroniką, a nawet folkiem – i taka jest ich pierwsza płyta „Dziki ogród”, która w wersji digitalnej ukazała się 26 maja, natomiast 14 czerwca w wersji fizycznej. Urzekająco zaśpiewana, z melodiami, których nie da się zapomnieć. Jednym słowem: okno do poetyckiego, lecz naturalnego, emocjonalnego, jednak przyziemnego, wewnętrznego świata.

Afrykańska przygoda
13 Wydarzenie
Teatr Miniatura - Sala Kameralna

Spektakl przygotowany specjalnie dla najnajów, czyli najmłodszych widzów teatralnych, w wieku od 1 do 4 lat.

Sonata Belzebuba Kup bilet
13 Wydarzenie
Gdyńskie Centrum Kultury

Historia o tych i dla tych, którzy próbują tworzyć. Bilety: 25 zł

Skłodowska. Radium Girl Kup bilet
13 Wydarzenie
Teatr na Plaży

Zapraszamy 3 listopada na spektakl „Skłodowska. Radium Girl” w wykonaniu Teatru Papahema.

Confusion Project - Sopot 3.11 / Finding True Nature 2018
13 Wydarzenie

6 kwietnia 2018 roku została wydana płyta koncepcyjna trio jazzowego Confusion Project - PRIMAL. Jest to trzecia płyta zespołu po debiucie "How to Steal a Piano?" oraz drugim krążku "The Future Starts Now". Płyta została wydana przez wydawnictwo SOLITON. Confusion Project tworzą: Michał Ciesielski - fortepian Piotr Gierszewski - gitara basowa AdamGolicki – perkusja.

Niedziela Melomana - Gdańscy kameraliści grają Bacha Kup bilet
13 Wydarzenie
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny

Circus Ferus
13 Wydarzenie

Tragedia w lumpeksie. Czyli opowieść o przeciętnym Polaku (i Polce). Kameralny projekt teatralny skupiający się na pojęciu statystycznego mieszkańca naszego kraju. Bogactwo materiałów źródłowych (raporty, sondaże, wyniki badań) w kontekście dynamiki przemian ostatnich lat, pozwala na zbudowanie intrygującego, nie da się ukryć, że bolesnego, choć w dużej mierze zabawnego portretu przeciętnego Polaka (i Polki). W krzywym zwierciadle prostych danych dostrzeżemy być może wiele niepokojących prawd, a może się z prawdą rozminiemy tak dalece, że trafimy na drugie dno?

Oxford Drama Kup bilet
13 Wydarzenie
Stary Maneż

Dom Zarazy Kup bilet
13 Wydarzenie
Gdyńskie Centrum Kultury

Kabaret Literacki „Dom Zarazy” to pierwsza odsłona kabaretu w scenariuszu i reżyserii Marka Richtera oraz w wykonaniu artystów trójmiejskich scen. Bilety: 40 zł / 35 zł

Iwan - carski syn Kup bilet
13 Wydarzenie
Gdyńskie Centrum Kultury

Gdyńskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl lalkowy dla dzieci! Bilety: 25 zł

XXANAXX Kup bilet
13 Wydarzenie
Stary Maneż

XXANAXX wraca do Gdańska i to w zupełnie nowym wydaniu!

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!