Szukaj wydarzeń

tytułów: 148


Globaltica 2018 - dzień I Kup bilet
13 Wydarzenie

Bunt Kup bilet
13 Wydarzenie
Teatr Miniatura - duża scena

Polski Folwark zwierzęcy po raz pierwszy na scenie! Spektakl dla widzów od 12 do 112 lat.

Globaltica 2018 - dzień II Kup bilet
13 Wydarzenie

Melencolia Kup bilet
13 Wydarzenie
Teatr na Plaży

Sopocki Teatr Tańca zaprasza w dniach 20 – 21.04 na premierę spektaklu Melencolia w reżyserii Jacka Krawczyka.

SARSA AKUSTYCZNIE - koncert charytatywny Kup bilet
13 Wydarzenie

Koncert charytatywny " Każdy może pomóc"

  Psiunio Kup bilet
13 Wydarzenie
CENTRUM KULTURY w Gdyni

Tragikomedia, która dzięki humorystycznym dialogom i brawurowej grze aktorów obnaża słabości związku Bilety: Normalny 35 zł / Ulgowy 30 zł

Umowa o arcydzieło Kup bilet
13 Wydarzenie
Centrum Kultury w Gdyni

Komedia o nieco pogubionych 30-latkach. Bilety: 20 zł

Uchodźcy. Testigo documentary Kup bilet
13 Wydarzenie

Zapraszamy 18 maja na spektakl „Uchodźcy. Testigo documentary” w wykonaniu trójmiejskiego teatru tańca Dzikistyl Company.

Punkt Kontra Punkt Kup bilet
13 Wydarzenie
Teatr na Plaży

Zapraszamy na premierę spektaklu pt. Punkt Kontra Punkt grupy projektowej Sopockiego Teatru Tańca

Bez przesady Kup bilet
13 Wydarzenie
Centrum Kultury w Gdyni

W komediowy sposób o tym co się stanie, gdy pozamieniamy miejscami kobiety i mężczyzn.

Wilki Akustycznie Kup bilet
13 Wydarzenie
Stary Maneż

Zespól Wilki w tym roku obchodził 25- lecie działalności, ale wciąż szuka nowych wyzwań. Muzycy postanowili zagrać akustyczna trasę koncertowa z towarzyszeniem Orkiestry Symfoników Gdańskich.

Butoh Mon Amour - miniatura taneczna / TO-EN Butoh Company
13 Wydarzenie

Tancerka butoh TO-EN zaprezentuje przewrotne działanie, w oryginalnej i świeżej stylistyce tańca butoh. Żartobliwą igraszkę z obrazem kobiecego ciała, miejscem, publicznością. koncept, choreografia, taniec: TO-EN Projekt oświetlenia: Przemysław Kalemba Muzyka: Daniel DanielS Sobiesiak Kostium: TO-EN / Pani Ella Po wydarzeniu odbędzie się spotkanie z artystką.

Epitafium dla władzy
13 Wydarzenie
Teatr Gdynia Główna

Kim jesteście? Tymi czy tamtymi? Żadnych adresów, ani nazwisk, ani nawet nie opisywać twarzy, ani, że wysoki, że niski, że chudy, czoło jakie, że ręce mu, że spojrzenie, a nogi to, kolana, już nie ma przed kim na kolanach...

KENNY GARRETT Kup bilet
13 Wydarzenie
Klub Atlantic

Jeden z najwybitniejszych współczesnych saksofonistów jazzowych i pięciokrotny laureat nagrody Grammy 27 maja (niedziela) wystąpi w Klubie Atlantic. Bilety są już w sprzedaży!

BOTO Wild Jam: Tomasz Licak & goście
13 Wydarzenie

Kolejna odsłona BOTO Wild Jam. Tym razem gospodarzem będzie Tomasz Licak, który zagra w składzie: Tomasz Licak – saksofon tenorowy Ilona Damięcka – fortepian Kuba Wójcik – gitara Paweł Urowski – kontrabas Adam Golicki– perkusja i goście

DISKO Sztosy Goskee'ego
13 Wydarzenie
AK PG Kwadratowa

DISKO Sztosy to najbardziej taneczne imprezy w Gdańsku. W każdy czwartek w Kwadratowej każdy ma okazję pobawić się w klimacie balu czy wesela.

Meek, Oh Why? / Sopot / 27.04 / Teatr Boto
13 Wydarzenie

Meek, Oh Why? - Mikołaj Kubicki: trębacz, kompozytor, autor tekstów i raper. Na swoim koncie posiada trzy wydawnictwa : Księżniczka i buc, Rękopisy nie płoną oraz Miło było poznać. Mikołaj ma za sobą współpracę min. z zespołem i artystami: Voo Voo, DAGADANA, Tęgie Chłopy, Kapelanka, Kożuch, Tęgie Chłopy, Piasek czy Seweryn Krajewski. Razem z Adamem Nowakiem z Raz Dwa Trzy jest autorem tekstu do utworu promującego manifest Kultura Niepodległa.

Turapy Crusadera / Klasyka Gatunku Maxima
13 Wydarzenie

TURAPY Crusadera to jedne z najbardziej energetycznych imprez w Trójmieście. Na górnym parkiecie będziecie mogli bawić się przy odświeżonych wersjach ulubionych kawałków, trapach i obecnych hitach.

Afrykańska przygoda Kup bilet
13 Wydarzenie
Teatr Miniatura - Sala Kameralna

Spektakl przygotowany specjalnie dla najnajów, czyli najmłodszych widzów teatralnych, w wieku od 1 do 4 lat.

The Fruitcakes 3 / koncert / 28 kwietnia
13 Wydarzenie

Zespół The Fruitcakes właśnie rozpoczyna pracę nad swoim kolejnym albumem. Podczas koncertu zamierza zaprezentować sporą część materiału, który się na tym albumie znajdzie. Wiele nowych piosenek układane było w całość na deskach siedziby Fundacji Teatru BOTO w Sopocie. W podzięce cierpliwemu i dobrotliwemu gospodarzowi "świetlicy" BOTO - THE FRUITCAKES 3

Camillio Break&Roll ◘ Bity Długiego
13 Wydarzenie

Każda sobota w Kwadratowej to mieszanka najbardziej tanecznych numerów ostatnich dekad na górnej sali oraz bujanie w rytmach RnB, Funku i hip-hopu na sali dolnej. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

The Place Kup bilet
13 Wydarzenie
Teatr na Plaży

Kochankowie jednego dnia Kup bilet
13 Wydarzenie

Extradition Quintet / 4 maja, godz. 21:00 / Teatr BOTO
13 Wydarzenie

Zespół Extradition Quintet to zespół złożony z przedstawicieli młodej generacji trójmiejskiego i wrocławskiego jazzu, dlatego też łączy w sobie cechy tych dwóch prężnych ośrodków jazzowych na mapie Polski. Został założony w 2017 r. przez Marcina Janka i Piotra Szlempo. Wcześniej zagrał wiele koncertów pod nazwą Marcin Janek Quintet. Grupa ukształtowała swój repertuar opierając się na kompozycjach saksofonisty, czasami sięgając także po kompozycje W. Shortera, M. Davisa, J. Coltrane’a.. Główne cechy muzyki tego zespołu to nastrojowość, duża energia i bardzo silna melodyczność kompozycji, nie stroniąca przy tym od awangardowych środków ekspresji. Zespół czerpie swoje inspiracje od najlepszych zespołów bebopowych, hardbopowych, a także z muzyki czasami nie związanej z głównym idiomem jazzu, przy tym cały czas grupa kształtuje swoje brzmienie.

Siedmiu krasnoludków Kup bilet
13 Wydarzenie
Teatr Miniatura - duża scena

Komediowa adaptacja znanej bajki braci Grimm, dla widzów od 5 lat. Ceny biletów: 24 zł normalny; 20 zł ulgowy

Od WESELA do WESELA wg Wesela Stanisława Wyspiańskiego
13 Wydarzenie

Napisany przeszło sto lat temu dramat wciąż zadaje nam, Polakom te same niewygodne pytania. Czy Poeta i Dziennikarz wreszcie będą umieli na nie odpowiedzieć? Czy podejmą się powierzonej im przez Duchy misji? A może ponownie skażą nas na kolejne stulecie podrygiwania w takt chocholego tańca?

Sorja Morja / Adam Repucha / 5 maja, 21:00
13 Wydarzenie

Sorja Morja to zespół muzyczny tworzony przez Ewę Sadowską i Szymona Lechowicza. Koncertowy skład grupy uzupełnia Małgorzata Penkalla z Enchanted Hunters. W 2017 roku nakładem Thin Man Records ukazał się debiutancki album Sorji Morji zatytułowany „Sorja”. Aktualnie zespół eksperymentuje.

Żal Kup bilet
13 Wydarzenie
Teatr na Plaży

Zapraszamy 6 maja na koncert warszawskiego duetu elektroniczno-wokalno-gitarowego – ŻAL, który tworzą Jakub Buchner i Aleksander Żurowski.

Iwan - carski syn Kup bilet
13 Wydarzenie
CENTRUM KULTURY w Gdyni

Po raz pierwszy Centrum Kultury w Gdyni zaprasza na spektakl lalkowy dla dzieci!

Nie wierzę w śmierć Kup bilet
13 Wydarzenie
Teatr Miniatura - Sala Prób

Gdańska legenda o krzyżu z bazyliki Mariackiej w wersji o. Wacława Oszajcy. Dla starszej młodzieży i dorosłych

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!