Szukaj wydarzeń

tytułów: 115

Wyświetl wydarzenia

CENTRUM KULTURY w Gdyni

Bajka dla dzieci i opowieść dla dorosłych. Bilety: 20 zł

Stary Maneż

Teatr na Plaży

Teatr na Plaży we współpracy z Wytwórnią Filmów Dokumentalnych i Fabularnych zaprasza na nowy cykl teatralno – filmowy pt. TEATROTEKA.

Sala Koncertowa PFK

Teatr Miniatura - duża scena

Teatr na Plaży

Sopocki Teatr Tańca zaprasza na spektakl Essentia, który odbędzie się 12 listopada w sali Teatru na Plaży. Bilet normalny: 30zł / Bilet ulgowy: 20zł

Teatr Impro Sopot to swoiste perpetuum mobile, w którym od ponad dwóch lat pozytywna energia widowni i zawodowych aktorów wzajemnie się napędzają.

CENTRUM KULTURY w Gdyni

Słynne Rybki skrywają niesamowitą historię miłosną! Będzie muzycznie, tanecznie i magicznie!

No more silence oraz Protokultura zapraszają na kolejny koncert z pogranicza psychodelicznego stonerowego grania, a wystąpią na nim szwedzki Yuri Gagarin oraz nasz polski niezastąpiony Red Scalp.

Teatr na Plaży

Teatr na Plaży

Teatr na Plaży zaprasza na koncert skupiający trzy kreatywne umysły współczesnej muzyki – Lotto. Koncert odbędzie się 21 października w ramach obchodów 100 lecia awangardy w Polsce.

21 Października zapraszamy Was na niezwykły koncert!

Teatr Miniatura - Sala Kameralna

Teatr spod znaku Tima Burtona

Kościół p.w.św.Andrzeja Boboli

Bilety: 5 zł

Teatr na Plaży

Teatr na Plaży, zaprasza na kolejny spektakl sztuki, która powstała w ramach sceny musicalowo-kabaretowej teatru, w ramach której w ubiegłym roku została zrealizowana „Balladyna ’68” na podstawie twórczości Kabaretu Starszych Panów. Bilet normalny: 35zł / Bilet ulgowy: 25zł

Klub Protokultura

Kolejny rok i kolejne Dziady... Tym razem zapraszamy Was na podróż w zaświaty gdzie rządzić będzie Whrikk ze swoim trzy godzinnym setem, a Wasze oko cieszyć będą między innymi dekoracje Free Optics...

Teatr na Plaży

NIE-POKORNA grupa teatralna „Po Godzinach” przedstawia: „Kolejne Dni Życia z…” czarna komedia powstała na podstawie improwizacji zbiorowej, w reżyserii Małgorzaty Oracz.

Teatr na Plaży

Teatr na Plaży we współpracy z Wytwórnią Filmów Dokumentalnych i Fabularnych zaprasza na cykl teatralno – filmowy pt. TEATROTEKA.

Teatr na Plaży

Teatr na Plaży zaprasza w dniu 11 listopada na gościnny spektakl pt. „Sex prochy i rock & roll” w wykonaniu Huberta Jarczaka.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!