Event listings

132 program


Pomysł organizacji koncertu zrodził się z miłości do niepodległej, z potrzeby uczczenia tak ważnych wydarzeń związanych z odzyskaniem przez Polskę niepodległości w wyjątkowy sposób.

Teatr Miniatura - duża scena

Familijne przedstawienie lalkowe dla wszystkich, którzy chcą poczuć świąteczną atmosferę. Ceny biletów: 24 zł normalny; 20 zł ulgowy

Klub Filmowy

Teatr Muzyczny w Gdyni, Scena Nowa

„Ferdydurke” Teatru Off Junior jest przede wszystkim satyrą na szkolną rzeczywistość. Ciało pedagogiczne zawsze jest czujne...

bilety: 45 zł (przedsprzedaż) / 55 zł (w dniu koncertu)

Stary Maneż

Lady Pank – po 35 latach od debiutu

Teatr Miniatura - duża scena

„Tramwaje” to zabawna opowieść o samodzielności i przełamywaniu lęków.

Sala Koncertowa PFK

Zespól Wilki w tym roku obchodził 25- lecie działalności, ale wciąż szuka nowych wyzwań. Muzycy postanowili zagrać akustyczna trasę koncertowa z towarzyszeniem Orkiestry Symfoników Gdańskich.

Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Warszawa

Cholernie mądra i dowcipna sztuka o nas samych. Bilety: Normalny 50 zł / Ulgowy 45 zł

Gdyńskie Centrum Kultury

Centrum Kultury w Gdyni zaprasza na klasyczną, brytyjską komedię, która bawi widzów na całym świecie nieprzerwanie od 1945 roku! Bilety: Normalny 40 zł / Ulgowy 35 zł

Scena Teatralna NOT

"Mayday", to jedna z najlepszych komedii autorstwa Ray’a Cooney’a – brytyjskiego komediopisarza, określanego jako mistrza farsy.

Teatr Muzyczny w Gdyni, Scena Kameralna

Rezerwacja: baduszkowcy@wp.pl Tel. 730718248 Bilety: 30 zł

Klub Ucho

bilety: 35 zł (przedsprzedaż) / 45 zł (w dniu koncertu)

Wyobraźmy sobie zwyczajne, spokojne, małe miasteczko. Miasteczko, w którym wszyscy się znają i lubią...

W Sylwestra zapraszamy na PIDŻAMA PARTY.

Teatr Miniatura - Sala Kameralna

Każde dziecko chce mieć zwierzątko, ale czy każde zwierzątko dobrze na tym wychodzi?

Teatr na Plaży

LECH – legendarny założyciel państwa polskiego, popularne imię męskie, które nosiło aż dwóch polskich prezydentów, klub piłkarski występujący w Ekstraklasie. Słowo Lah/Leh, obecnie pisane jako Lech jest utożsamiane z naszym Państwem od starożytności. Starożytna nazwa grecka Polski to Lachia (kraj Panów). Nazwa Lechia pozostała do dziś aktualna w wielu krajach. Świetnym przykładem może być Turcja, gdzie Polska to Lehistan. Po persku i arabsku zaś Lahestan. Warto zauważyć, że słowo “stan” oznacza po persku po prostu “państwo”.

Scena Teatralna NOT

W swojej najnowszej produkcji Stowarzyszenie Teatralne Ingenium przenosi na deski teatru ponadczasową opowieść Ferenca Molnára o przyjaźni, braterstwie i poświęceniu.

Sala Koncertowa Portu Gdynia

Bijąca na całym świecie rekordy popularności komedia z nutką pikantnego humoru i głębszym morałem w tle – to nasza propozycja na jesienny wieczór.

Po sukcesie pierwszej edycji, jedyny i najlepszy festiwal muzyki ska w Polsce powraca!!!

Teatr Miniatura - duża scena

Monodram piłkarski Wojciecha Tremiszewskiego wg tekstu Szymona Jachimka Pokaz premierowy - wszystkie bilety w cenie 30 PLN (nie ma biletów ulgowych)

Teatr na Plaży

Gdyńskie Centrum Kultury

Tragikomedia, która dzięki humorystycznym dialogom i brawurowej grze aktorów obnaża słabości związku Bilety: 40 zł / 35 zł

Subscribe to newsletter

Get informed about the best programs!